Kancelaria Adwokacka
MICHAŁ KLEDZIK
64-920 Piła, ul. Roosevelta 48/1

tel. 67 212 84 96
kom. 795 512 172
kancelaria@adwokat-kledzik.pl

Kancelaria

Praca Kancelarii Adwokackiej Michał Kledzik opiera się na świadczeniu rozwiązań prawnych zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Naszym celem jest łączenie profesjonalnej i efektywnej wiedzy prawniczej, doświadczenia oraz kreatywnego spojrzenia na problemy, przed jakimi stają nasi Klienci.

Do spraw Klientów podchodzimy indywidualnie, świadcząc swoje usługi w sposób kompleksowy, rzetelny i dyskretny. Nie koncentrujemy się wyłącznie na jednostkowym problemie, lecz rozważamy jego szersze konsekwencje dla Klienta. Szanując czas i dyspozycyjność naszych Klientów, pozostajemy z nimi w ciągłym kontakcie. Pozwala to szybko i sprawnie reagować na zaistniałe problemy.

W zależności od poczynionych uzgodnień, pomoc prawna może być świadczona nie tylko w siedzibie Kancelarii, lecz również w dowolnie wybranym miejscu, a także za pośrednictwem teleinformatycznych środków łączności. Taki model współpracy powoduje, że Klienci nigdy nie tracą kontroli nad powierzoną nam sprawą, ponieważ zawsze mają wpływ na jej przebieg i wiedzą o każdym jej etapie.